2021-05-10, pirmadienis, 05:37.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 05:20, leidžiasi 21:08, dienos ilgumas 15:47.

Visuomenės požiūris į policijos pareigūnus - stebinantis

2020-09-04, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Visuomenės požiūris į policijos pareigūnus - stebinantis

2020 m. rugpjūčio 25 d. apie 11.04 val. socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Pagalba vairuotojams Tauragėje“ buvo publikuota nuotrauka, kurioje vaizduojamas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis.

 

Labai drąsus 25-erių socialinių tinklų lankytojas, prisidengęs svetimu slapyvardžiu, po šia policijos pareigūno nuotrauka, žemiau esančiuose komentaruose, parašė pareigūną įžeidžiančius žodžius.

 

Tokiais savo veiksmais minėtas pilietis ne tik įžeidė policijos pareigūno garbę ir orumą, bet ir padarė administracinį nusižengimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – LR ANK) 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už šį pažeidimą yra numatyta bauda nuo 90 iki 140 eurų. Kadangi asmens pažeidimas padarytas pirmą kartą, pritaikius administracinį nurodymą paskirta pusė minimalios baudos – 45 eurai.

 

Atminkite, kad socialiniai tinklapiai yra vieša erdvė, kurią mato visi žmonės ir už padarytus nusižengimus kitų asmenų atžvilgiu reikia atsakyti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

 

Dėkojame piliečiams, kurie nuolat praneša Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus darbuotojams apie pareigūnams skirtus žeminančius komentarus.

 

Informuojame, kad pareigūnai imsis visų priemonių apginti ir apsaugoti kiekvieno pareigūno garbę ir orumą. Prieš skelbdami informaciją, kuri gali turėti įtakos kitiems, pagalvokite apie galimas pasekmes sau.

 

Gerbkime vieni kitus!

Contact form

Šios dienos vardadieniai