2021-05-10, pirmadienis, 04:02.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 05:20, leidžiasi 21:08, dienos ilgumas 15:47.

Stabdomas nestojo, kol griovys nesustabdė

2020-10-01, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Stabdomas nestojo, kol griovys nesustabdė

Antradienį apie 16.30 val. kelyje Ryga-Šiauliai-Tauragė-Kaliningradas buvo stabdomas automobilis ,,Audi A6 Avant”, kuris nepakluso reikalavimui sustoti ir nuvažiavo. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnai nedelsiant pradėjo persekioti automobilį.

 

Endriškių kaimo ribose, vyras nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo į pakelės griovį. Policijos pareigūnams sulaikius blaivų vyrą, gim. 1987 m., paaiškėjo, kad automobilis neapdraustas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu ir asmuo neturėjo teisės vairuoti transporto priemonės. Apžiūros metu automobilio bagažinėje buvo rastos keturios kartoninės dėžės, kuriose buvo 2000 pakelių ,,MINSK Capital QS” cigarečių nepaženklintų Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, specialiais ženklais – banderolėmis. Asmens apžiūros metu vyriškio rankinėje buvo rastas maišelis su baltos spalvos milteliais, galimai narkotine medžiaga.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti bei bus sprendžiama patraukti vyrą administracinėn atsakomybėn dėl akcizinių prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, dėl nepaklusimo uniformuoto policijos pareigūno prašymo sustoti, dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės vairuoti bei dėl neapdrautos civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu transporto priemonės, kuri dalyvavo viešajame eisme.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai