2021-05-10, pirmadienis, 05:23.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 05:20, leidžiasi 21:08, dienos ilgumas 15:47.

Saugaus eismo pamoka mažiausiems eismo dalyviams

2020-09-03, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Saugaus eismo pamoka mažiausiems eismo dalyviams

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė norėdama atkreipti pradinukų dėmesį į eismo saugumą ir priminti jiems kaip saugiai reikia pasiekti mokyklą bei namus, 2020 m. rugsėjo 2-3 d. suorganizavo mažiausiems eismo dalyviams akciją „Būk saugus“.

 

Bendruomenės pareigūnė kartu su Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstove aplankė Pagėgių Algimanto Mackaus ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijas bei Natkiškių Zosės Petraitienės ir Stoniškių pagrindines mokyklas.

 

Apsilankymo metu pareigūnė visiems pradinukams išdalino šviesą atspindinčius atšvaitus, lankstinukus, priminė pagrindines saugaus eismo taisykles.

 

Pareigūnė paaiškino vaikams kaip teisingai reikia įlipti ir išlipti iš autobuso.

 

Priminė jiems, kad važiuojant autobusu negalima vienas su kitu stumdytis, po jį bėgioti. Iš autobuso išlipti reikia pro jo galą ar priekį ir visada palaukti kol autobusas nuvažiuos ir tik tuomet saugiai galima pereiti į kitą gatvės pusę.

 

Susitikimo pabaigoje pradinukams pareigūnė palinkėjo saugių mokslo metų ir ragino nepamiršti pagrindinių saugumą lemiančių taisyklių keliuose: segėti šviesą atspindintį elementą, per perėja eiti tik įsitikinus, ar tai yra saugu.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai