2021-05-10, pirmadienis, 04:33.     Šiandien Pagėgiuose saulė teka 05:20, leidžiasi 21:08, dienos ilgumas 15:47.

Paaiškėjo Pagėgių savivaldybės moterų tinklinio pirmenybių nugalėtojos

2020-02-27, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Paaiškėjo Pagėgių savivaldybės moterų tinklinio pirmenybių nugalėtojos

Vasario 22 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko Pagėgių savivaldybės moterų tinklinio pirmenybių finalinis etapas. Čempionato varžybos prasidėjo dar š.m. sausio 16 d. ir vyko pagal sudarytą tvarkaraštį.

 

Pirmenybėse, kurias organizavo VšĮ „Sporto ir turizmo centras“, dalyvavo 4 komandos: „PAGĖGIŲ MSM I“, „ŠILGALIAI“, „PAGĖGIŲ MSM 2“, „PAGĖGIŲ PAJE“.


Visų pirma, komandos sužaidė trijų ratų sistema, po to, komanda užėmusi pirmą vietą susitiko su ketvirtos vietos laimėtoja, o antra su trečia vieta. Taip išaiškėjo, kurios komandos kovos dėl Pagėgių savivaldybės moterų tinklinio čempionės vardo.

 

Pusfinaliai ir finalai buvo žaidžiami iki trijų laimėtų setų, 25 taškų. Tiek dėl trečios vietos, tiek dėl pirmos, komandoms prireikė žaisti net po penkis setus, ir tai įrodė, kad komandos yra vienodo pajėgumo bei noro tapti čempionėmis.

 

Po ypač atkaklių kovų Pagėgių savivaldybės moterų tinklinio pirmenybių nugalėtoja tapo Antano Musvydo treniruojama Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos I-oji merginų komanda „PAGĖGIŲ MSM I“ (Augustė Pociūtė, Emilija Kuisytė, Lina Milerytė, Rugilė Mockutė, Darida Čepukaitė, Deimantė Bartušytė). Antrą vietą iškovojo Pagėgių atviros jaunimo erdvės komanda „PAGĖGIŲ PAJE“. Trečia vieta atiteko Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos II-jai merginų komandai „PAGĖGIŲ MSM 2“. Ketvirta liko merginų komanda „ŠILGALIAI“.

 

Varžybos buvo atkaklios, o kovingai nusiteikusios varžybų dalyvės iki paskutinės minutės siekė pergalės.

 

Turnyro dalyvius sveikino ir apdovanojimus turnyro nugalėtojoms įteikė Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas, Pagėgių seniūnijos seniūnas Dainius Maciukevičius ir VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ direktorius Ervinas Kuncaitis.

 

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, sveikindama pirmenybių dalyvius ir nugalėtojas, pasidžiaugė, kad Pagėgiuose aktyviai sportuojama, dėkojo organizatoriams, kad savivaldybėje yra propaguojamos įvairios sporto šakos, linkėjo ir toliau taip gerai žaisti, iškovoti daug pergalių.

 

Apdovanotos naudingiausios pirmenybių komandų žaidėjos: Rugilė Mockutė, komanda „PAGĖGIŲ MSM I“, Dovilė Valiukonytė, komanda „PAGĖGIŲ PAJE“, Alvyra Jankantienė, komanda „ŠILGALIAI“, Karolina Dovydovaitė, komanda „PAGĖGIŲ MSM 2“.

 

Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė pasidžiaugė mokyklos merginų komandų pergalėmis ir įteikė saldžias dovanas.

 

Varžyboms teisėjavo Antanas Musvydas, teisėjauti padėjo Benas Mišeikis, laiką ir taškus padėjo skaičiuoti Vitalija Venckauskaitė.

 

Artimiausiu metu planuojamos Pagėgių savivaldybės vyrų tinklinio pirmenybės, apie kurias bus paskelbta savivaldybės interneto svetainėje www.pagegiai.lt ir Facebook paskyroje.

Contact form

Šios dienos vardadieniai